پکیج تصفیه فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

پکیج تصفیه فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

Views: 2

پکیج تصفیه فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

تصفیه فاضلاب برای پرورش ماهی و آبزیان و صنایع شیلاتی بسیار حیاتی است، زیرا این صنایع به مقدار زیادی از آب برای تولید نیاز دارند. در این مقاله، شما می‌توانید به اطلاعات کاملی برای برنامه‌ریزی، طراحی و نیز تهیه یک پکیج تصفیه فاضلاب برای پرورش و فرآوری ماهی دسترسی داشته باشید. اولین و مهم‌ترین مرحله در این زمینه، تعیین مشخصات کیفیت فاضلاب است، زیرا انتخاب نوع فرآیند تصفیه فاضلاب از اهمیت بسیاری برخوردار است.

گروه صنعتی فرآب تدبیر، یکی از تیم‌های پرتلاش در زمینه ساخت دستگاه‌های تصفیه آب و فاضلاب برای پرورش ماهی با ظرفیت‌های گوناگون است. این دستگاه‌ها به صورت سفارشی ۱۰۰ درصد تولید می‌شوند و از جنس‌های مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده‌اند. تمامی استانداردها در فرآیند ساخت رعایت می‌شود. به همین دلیل، دستگاه‌های تصفیه آب برای استخر ماهی از فرآب تدبیر، با گارانتی و خدمات پس از فروش قابل ارائه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان قبل از خرید، می‌توانید با کارشناسان ما از طریق روش‌های ارتباطی تماس بگیرید.

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی، مشخصات فنی و ظرفیت های مختلف دستگاه ها با مهندسین شرکت فرآب تدبیرتماس داشته باشید.

026-34238162

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

تصفیه آب و فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

در فرآیند پرورش ماهی، محصولات نهایی گوناگونی تولید می‌شوند و که کدام از آنها نیازمند فرآیندهای تولید خاصی هستند. به عنوان مثال، ماهی تازه، فیله‌های منجمد ماهی، کنسرو ماهی، سالادهای ماهی یا غذاهای دریایی به وجود می‌آیند. هر یک از این نوع‌ها پساب‌های متفاوتی تولید می‌کنند.

شرکت مهندسی فرآب تدبیر تصفیه قادر به ارائه راه‌ حل‌های شخصی‌سازی شده برای هر کاربرد خاص بر اساس نوع فاضلاب می‌باشد. با توجه به طراحی پکیج تصفیه فاضلاب، شما می‌توانید از پساب‌های شرکت خود دوباره استفاده کنید، آن‌ها را به طور مستقیم در محیط تخلیه کنید یا به تصفیه‌خانه فاضلاب شهری تخلیه نمایید.

شرکت مهندسی فرآب تدبیر در هر مرحله از فرآیند به شما کمک می‌کند. بنابراین، اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای بهبود یک کارخانه موجود هستید، ایجاد یک واحد تولید جدید یا توسعه واحد تولید موجود، ما راه‌حل‌های تصفیه فاضلاب پرورش ماهی مناسبی برای شما داریم. تیم مشاوران ما منتظر پاسخگویی به هر سوال یا استعلامی از شما هستند.

ویژگی _های فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

منابع و ویژگی ‌های فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

صنایع پرورش ماهی به دلیل تنوع بالای ماهیان و فرآیندهای مختلف تولید، منابع گوناگونی از فاضلاب تولید می‌کنند. این فاضلاب‌ها ممکن است از مراحل گوناگون پرورش ماهی نشات گرفته و شامل عناصر مختلفی باشند.

  • منابع تولید

در مراحل تولید ماهی شامل مواد شیمیایی و آب هستند. این عوامل شامل ضایعات تولید، خون ماهی، چربی‌ها و مواد پاک‌کننده می‌شوند.

  • نگهداری و حمل و نقل ماهی

باید در تمام مراحل نگهداری و حمل و نقل در دمای مناسب صورت گیرد. این فرآیندها منجر به تولید فاضلاب حاوی مواد پاک‌کننده و شیمیایی می‌شوند.

  • نظافت خودروها و ساختمان‌ها

مراقبت از تجهیزات و ساختمان‌های مرتبط با پرورش ماهی که منجر به تشکیل فاضلاب اصلی حاوی باقیمانده‌هایی نظیر خون، چربی، رسوبات و مواد شوینده می‌شود.

  • ماهی پرورشی

شرکت‌های پرورش ماهی معمولاً در کارخانه‌های تولیدی محصولات متنوعی همچون ماهی تازه، فیله ماهی، ماهی دودی، کنسرو ماهی، سالاد ماهی و ماهی پخته تولید می‌کنند. تقاضا برای محصولات متنوع ماهی به طور مداوم در حال افزایش است. از طرفی، نرخ ماهی‌گیری در عمق دریا ثابت مانده است. از طرف دیگر، پرورش ماهی در آبزی‌پروری افزایش یافته و این به مزارع پرورش ماهی در مناطق ساحلی و داخلی انتقال پیدا کرده است.

بی‌اهمیت نیست که چه نوع فاضلابی تولید می‌شود؛ دانستن ترکیب آن برای انتخاب بهینه‌ترین روش تصفیه فاضلاب بسیار حیاتی است. برنامه‌ریزی نادرست ممکن است به ایجاد یک سیستم نامناسب منجر شود که فاضلاب را به درستی پالایش نکند. شرکت مهندسی فرآب تدبیر تصفیه، در فرآیند طراحی یک پکیج تصفیه فاضلاب برای پرورش ماهی، با هر مشتری همکاری نزدیکی دارد. این به این معناست که ما توانایی ارائه فرآیند با 100٪ تطابق برای تصفیه فاضلاب به مشتریان خود داریم.

تصفیه آب و فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

قیمت دستگاه تصفیه بر اساس ظرفیت، نوع اجزای داخلی، برند قطعات، جنس و متریال بدنه و سایر بخش‌ها، نوع و تعداد ممبران‌ها مشخص می‌شود. چرا که هر دستگاه با توجه به اختصاصی بودن طراحی و تولید آن، اجزای داخلی خاص خود را دارد. به همین دلیل قیمت‌ها متغیر است و در دستگاه‌های مختلف با یکدیگر اختلاف دارند. در فرآیند طراحی دستگاه ، قیمت به صورت تقریبی توسط کارشناسان تخمین زده می‌شود.

طراحی پکیج تصفیه فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

طراحی پکیج تصفیه فاضلاب پرورش ماهی و شیلات

روند طراحی دستگاه تصفیه فاضلاب برای شرکتهای فرآوری محصولات دریایی در شرکت فرآب تدبیر تصفیه، شامل آنالیز دقیق فاضلاب است. در ابتدا، نوع ماهی‌ها و آبزیان را بررسی کرده و سپس ویژگی‌های آب مورد نیاز برای رشد آنها از جمله pH، سختی، دما و غیره تعیین می‌شود. در مرحله بعد، بر روی فاضلاب، آنالیز‌های متعدد انجام شده و براساس آن، روش و اجزای مورد نیاز برای تصفیه انتخاب می‌شود. در این مرحله، ظرفیت دستگاه نیز بر اساس دبی آب ورودی تعیین می‌شود. در تمام این مراحل، استانداردهای گوناگون مدنظر قرار می‌گیرند تا خروجی دستگاه از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

شماره تماس با شرکت فراب تدبیر

09044571557

02634238162

مقالات آموزشی تصفیه آب و فاضلاب

مطالب مرتبط

Wastewater treatment of detergent industries

تصفیه فاضلاب صنایع شوینده

Views: 0 تصفیه فاضلاب صنایع شوینده همواره می‌تواند چالشی بزرگ. شوینده‌ها نوعی مواد پاک‌کننده هستند که برای استفاده در مصارف مختلف از جمله لباس‌شویی، ظروف‌شویی و تمیزکردن سطوح مورد استفاده قرار…
حذف آمونیاک از فاضلاب

حذف آمونیاک از فاضلاب

Views: 1حذف آمونیاک از فاضلاب، یکی از مسائل مهم در فرآیند تصفیه فاضلاب می باشد. آمونیاک یک یون مثبت شارژ شده است که از نظر شیمیایی به طور طبیعی در…
پکینگ برج خنک کننده

پکینگ برج خنک کننده

Views: 0پکینگ برج خنک کننده یکی از اجزای حیاتی کولینگ تاورهاست. این پکینگ‌ها در طول عمر مفید دستگاه ممکن است مرتبا نیاز به تعویض داشته باشند. علت عمده تخریب این…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید