پکیج تصفیه فاضلاب هتل

پکیج تصفیه فاضلاب هتل

بازدیدها: 0

پکیج تصفیه فاضلاب هتل

پکیج تصفیه فاضلاب هتل یکی از زیرمجموعه های تجهیزات تصفیه فاضلاب است، که چندین فرایند مختلف را به صورت اتوماتیک اجرا نموده و باعث بهبود شاخص های کیفی فاضلاب میشود.شرکت مهندسی فرآب تدبیر تولیدکننده پکیج تصفیه فاضلاب هتل در ظرفیت های مختلف و کاملا سفارشی با قیمت مناسب است. این مجموعه طراحی، ساخت و تولید این پکیج ها را بر اساس استانداردهای روز دنیا با بهترین متریال انجام داده و کیفیت محصولات خود را تضمین می کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان پکیج تصفیه فاضلاب هتل، مشخصات فنی و ظرفیت های مختلف دستگاه ها با مهندسین شرکت فرآب تدبیرتماس داشته باشید.

026-34238162

پکیج تصفیه فاضلاب هتل چیست؟

این سیستم درهتل ها، یک سیستم کامل برای تصفیه فاضلاب تولیدی در هتل‌ها است. این پکیج شامل تجهیزاتی مانند واحد پیش‌تصفیه، تانکر، واحد تصفیه اصلی و تانک ذخیره می‌شود که به صورت یکپارچه طراحی شده‌اند.

هدف اصلی پکیج، حذف مواد آلوده و زیستی از فاضلاب و تولید آب پاک برای استفاده دوباره در هتل است. این پکیج به عنوان یک سیستم تصفیه به هتل‌ها به محیط زیست کمک می کنند، هزینه‌های خود را کاهش دهند و به دسترسی به منابع آب پاک‌تر برای استفاده دوباره در هتل دست یابند.

به طور کلی، پکیج ها باید برای پوشش نیازهای تصفیه فاضلاب هتل طراحی شود و باید به مواردی مانند ابعاد فضای موجود، نیازهای آبی و فاضلابی هتل، هزینه‌ها و احتیاجات نیروی انسانی هتل نیز توجه شود. همچنین، باید به مقررات و استانداردهای محیط زیست و بهداشت عمومی کشور و منطقه توجه کرد تا پکیج تصفیه به صورت قانونی و مطابق با مقررات کار کند.

پکیج تصفیه فاضلاب هتل

خدمات شرکت مهندسی فرآب تدبیر

تیم مهندسی ساخت و تولید انواع پکیج تصفیه فاضلاب کارخانجات، ایجاد و اجرای تصفیه آب شیرین کن و تولید کننده مواد شیمیایی رزین، سیلیس و … می باشد. از جمله خدمات شرکت به صورت مختصر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دریافت مشاوره رایگان در زمینه مشخصات فنی و ظرفیت های مختلف دستگاه ها، طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب هتل،  با مهندسین شرکت فرآب تدبیرتماس داشته باشید.

026-34238162

بخش های پکیج تصفیه فاضلاب هتل شامل چند قسمت است ؟

این سیستم باید برای پوشش نیازهای فاضلاب هتل طراحی شود. این پکیج باید با توجه به حجم فاضلاب تولیدی ، تعداد اتاق ها، تعداد مهمانان و نیازهای دیگر هتل طراحی شود.

معمولاً پکیج تصفیه شامل چندین قسمت است که عبارتند از:

1- واحد پیش‌تصفیه: این واحد شامل تجهیزاتی مانند صفحات نیمه غوطه‌ور، جدول ذرات بزرگ، فیلترهای گلی و فیلترهای شنی است که برای حذف ذرات بزرگ و مواد آلوده از فاضلاب استفاده می‌شوند.

2- تانکر: شامل تانکرهایی است که فاضلاب پس از پیش‌تصفیه در آنها جمع می‌شود.

3- واحد تصفیه اصلی: از تجهیزاتی مانند لوله‌های هوادهی، دستگاه‌های بیولوژیکی و فیلترهای زیستی تشکیل شده است که برای حذف مواد آلوده و زیستی از فاضلاب استفاده می‌شوند.

4- تانک ذخیره: پس از تصفیه فاضلاب، مایع پاک شده در تانک ذخیره جمع می‌شود و به شبکه فاضلاب محلی تخلیه می‌شود.

       پروژه های طراحی و ساخت انواع پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب هتل چیست

مزیت های پکیج تصفیه فاضلاب هتل

پکیج تصفیه دارای مزایای متعددی است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • کاهش هزینه‌های مربوط به فاضلاب
 • بهبود کیفیت آب
 • رعایت مقررات محیط زیست و بهداشت عمومی
 • کاهش آلودگی محیط زیست
 • بهبود تصویر هتل
 • کاهش نیاز به منابع آبی

ضرورت پکیج تصفیه فاضلاب هتل

با افزایش روزانه صنایع و به دنبال آن مصرف زیاد آب و تولید شدن پساب ، استاندارد های محیط زیستی شرایط ویژه ایی را برای ورود پساب به منبع (فضای سبز ، ورود دوباره به چرخه تولیدی ) لحاظ می کنند. ازخطرناکترین انواع فاضلاب ها می توان به فاضلاب هایی که در اثر مصرف آب در دیگر فعالیت های صنعتی یا از منابع صنعتی در طول مراحل گوناگون تولید می شود می شود اشاره کرد.

بدون آب هیچ گونه صنعتی نمی تواند ادامه دهد.آب استفاده شده به همراه مواد مضر و زائد تولید پساب تشکیل می دهد باید به صورت درست تصفیه شود و در آخر دفع شود. فاضلابی که از طریق هتل تولید شده است نیاز به تصفیه شدن دارد.این کار باعث می شود استانداردهای آن درست رعایت شود.همچنین پساب تصفیه شده در پکیج های تصفیه فاضلاب میتواند جهت مصارفی مانند آبیاری یا شستشو مورد استفاده قرار بگیرد.

از اصلی ترین صنایع آلوده کننده محیط زیست می شود به صنایع شیشه سازی، صنایع غذایی ، صنایع فولاد، صنایع کاغذ و مقوا، صنایع نفت و گاز، صنایع نساجی و… اشاره کرد.

ایجاد پکیج تصفیه فاضلاب هتل

انواع روش ها برای تصفیه فاضلاب هتل ها

با توجه به ویژگی های هتل و مقدار فاضلاب تولید شده ، باید برای آن پکیج تصفیه هم مناسبی انتخاب شود. متخصصان و تکنسین های ما در شرکت تصفیه فاضلاب فراب تدبیر، همواره آماده مشاوره دادن به مشتریان عزیز برای انتخاب بهترین پکیج تصفیه با شرایط مناسب وایده آل برای هتل شما است.

مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت مهندسی فرآب تدبیر+کسب اطلاعات در زمینه مشخصات فنی و ظرفیت های مختلف دستگاه ها + سفارش طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب هتل

026-34238162

اجرای پکیج تصفیه فاضلاب هتل

مقدار تولید فاضلاب هتل ها

هتل ها دارای بخش های گوناگونی هستند که هر کدام از آن ها ظرفیت های متفاوتی دارند و خدمات بسیاری را به مشتریان خود ارائه می دهند. در هتل های بزرگ که خدماتی مثل اسکان، رستوران، باشگاه،آشپزخانه و… دارد، مقدار پسابی که تولید می شود نسبت به هتل های کوچکتر بیشتر است. در هر صورت در هتل ها به علت اینکه افرادی زیادی در آنجا هستن فاضلاب تولید شده حجم بالایی دارد پس تصفیه کردن این پساب ها کمک بسیار زیادی به محیط زیست می کند.

موارد کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب هتل ها

 از اصلی ترین کاربرد پکیج های تصفیه فاضلاب همان طور که مشخص است اغلب برای هتل هاست اما از آن ها می توان برای تصفیه در مجتمع های تجاری ،مجتمع های مسکونی و همچنین مجتمع های اداری نیز استفاده کرد.

اجزای تشکیل دهنده پکیج تصفیه فاضلاب هتل

5 عامل تاثیرگزار بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب هتل

1- ظرفیت تصفیه: ظرفیت تصفیه نیازمندی هتل برای تصفیه فاضلاب، بزرگترین عامل در تعیین قیمت پکیج تصفیه است. هرچه نیاز به ظرفیت بیشتر باشد، هزینه آن بیشترمی شود.

2- نوع پکیج تصفیه فاضلاب: نوع پکیج بنا به مطالب ذکر شده نیز می تواند بر قیمت آن تأثیر دارد. 

3- موقعیت جغرافیایی: موقعیت جغرافیایی هتل نیز می‌تواند بر قیمت آن  تأثیر داشته باشد. در برخی مناطق، به دلیل عدم دسترسی به آب و یا دسترسی محدود به تجهیزات، هزینه‌های بیشتری برای پکیج باید پرداخت شود.

4- نیاز به پیمانکاری: برای نصب و راه اندازی، نیاز به پیمانکاری و تیم فنی متخصص است. هزینه پیمانکاری و تیم فنی نیز بر قیمت اثر می گذارد.

5- هزینه نگهداری: عواملی مانند نیاز به تعمیر و نگهداری پکیج و تعویض قطعات آن نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیر داشته باشد، زیرا هزینه‌های نگهداری ممکن است برای هتل بالا باشد.

مراحل پکیج تصفیه فاضلاب هتل

طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب هتل

شرکت مهندسی فراب تدبیر کلیه خدمات مربوط به تصفیه فاضلاب را انجام می دهد.این شرکت با داشتن متخصصان کاربلد و مجرب 0 تا 100 کارها را که شامل طراحی،تولید وساخت است را به بهترین شکل ممکن اجام می دهند.برای اطلاع دقیق از شرایط و خدمات این شرکت می توانید به سایت فراب تدبیر مراجعه کنید و یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

09044571557

02634238162

تجهیزات تصفیه فاضلاب

مطالب مرتبط

پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب

بازدیدها: 4پکیج تصفیه فاضلاب پکیج تصفیه فاضلاب، یک سیستم قابل حمل یا ثابت است که برای تصفیه فاضلاب استفاده می‌شود. این سیستم شامل تجهیزاتی مانند بلوئرها، دیفیوزرها، مدیاها و ..…
قیمت پکیج تصفیه فاضلاب صنایع فرآورده های گوشتی

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

بازدیدها: 3پکیج تصفیه فاضلاب فلزی شرکت مهندسی فراب تدبیر تصفیه  یکی از برترین شرکتهای تخصصی در زمینه مشاوره و اجرای سیستم های تصفیۀ آب و فاضلاب در ایران است .…
پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن

بازدیدها: 2پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلن شرکت مهند سی فراب تدبیر ارائه دهنده انواع خدمات مهندسی و تخصصی مربوط در حوضه مشاوره،طراحی و اجرای سیستم های تصفیۀ آب و پکیج…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید