قیمت پکیج تصفیه فاضلاب صنایع فرآورده های گوشتی

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

Views: 5

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

شرکت مهندسی فراب تدبیر تصفیه  یکی از برترین شرکتهای تخصصی در زمینه مشاوره و اجرای سیستم های تصفیۀ آب و فاضلاب در ایران است . مجموعه تیم فراب تدبیر به پشتوانه سالها تجربه و تحقیق و به پاس همکاری با کارشناسان این حوزه و به کار گیری تجهیزات  پیشرفته توانسته در بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک داخلی نقش مهمی ایفا کند. به افتخار خدمات تیم مهندسی ما اکنون یکی از قدیمی ترین و بزرگترین واحدهای تولید کننده تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب کشور است.

جهت دریافت اطلاعات پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، مشخصات فنی و ظرفیت های مختلف دستگاه ها با مهندسین شرکت فرآب تدبیرتماس داشته باشید.

026-34238162

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی چیست؟

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی یک سیستم تصفیه است که از فرآیند های شیمیایی و فیزیکی برای حذف آلاینده های موجود در فاضلاب استفاده می کند. این سیستم شامل یک محفظه فلزی است که در داخل آن فرآیندهای تصفیه انجام می شود.

در این سیستم، فاضلاب ابتدا از طریق لوله های ورودی وارد محفظه فلزی می شود. سپس با استفاده از فرآیندهای شیمیایی و فیزیکی، آلاینده های موجود در فاضلاب حذف می شوند. این فرآیندها شامل اکسیداسیون، کم شدن، نیتریفیکاسیون، و دگرشکلی مولکولی می باشند.

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی
پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، به عنوان یک راه حل موثر برای تصفیه فاضلاب در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال، این پکیج می تواند در صنایع مختلفی مانند صنایع شیمیایی، پتروشیمی، فولاد، معدن، نساجی و … استفاده شود. همچنین، می توان آن را در تصفیه فاضلاب شهری و روستایی نیز به کار برد.

همچنین، این پکیج می تواند به عنوان یک راه حل موثر برای کاهش آلودگی زیست محیطی و حفاظت از منابع آب شیرین و زیرزمینی استفاده شود.

استفاده از این سیستم می تواند به کاهش هزینه ها کمک کند. به دلیل اینکه این پکیج را به آب پاک تبدیل می کند، می تواند هزینه های مربوطه و همچنین هزینه های مربوط به تامین آب شیرین کاهش یابد. به علاوه، به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و حرارت، دارای عمر طولانی است و نیاز به تعویض و تعمیر کمتری دارد.

خدمات تصفیه فاضلاب در شرکت مهندسی فرآب تدبیر

تیم مهندسی فراب تدبیر به همراه گروه متخصص طراح و با تجربه،  تمامی مراحل اجرا، ساخت و تولید انواع مختلف را انجام می دهد. از جمله خدمات شرکت به صورت مختصر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساخت و راه اندازی انواع پکیج تصفیه فاضلاب فلزی و پلی اتیلن با کارشناسان شرکت مهندسی فراب تدبیر در تماس باشید.

026-34238162

کاربرد تصفیه فاضلاب فلزی
کاربرد تصفیه فاضلاب فلزی

چگونه پکیج تصفیه فاضلاب فلزی کار می کند؟

این محصول شامل یک محفظه فلزی است که در داخل آن فرآیندهای تصفیه انجام می شود. این پکیج با استفاده از فرآیندهای شیمیایی و فیزیکی، آلاینده های موجود در فاضلاب را حذف می کند.

در این سیستم، فاضلاب ابتدا از طریق لوله های ورودی وارد محفظه فلزی می شود. سپس فرآیند اکسیداسیون شروع می شود. در این مرحله، هوا به محفظه فلزی تزریق می شود تا برای اکسیداسیون آلاینده ها مورد استفاده قرار گیرد. در این مرحله، آلاینده های آلی و شیمیایی در فاضلاب به دی اکسید کربن، آب و دیگر مواد غیرضروری تبدیل می شوند.

ویژگی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی
ویژگی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

ویژگی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

با استفاده از پکیج فلزی، می توان پسماندها را به آبی پاک و قابل استفاده تبدیل کرد. این محصول ویژگی های متعددی دارد که عبارتند از:

 1. قابلیت اجرا در صنایع مختلف
 2. کاهش هزینه ها
 3. قابلیت اجرا در صنایع مختلف
 4. کاهش آلودگی زیست محیطی
 5. تولید آب پاک
 6. محیط را آلوده نمی کند و بویی ندارد.
 7. افزایش بهره وری آب
 8. کاهش آلودگی زیست محیطی
 9. مقاومت بالا در برابر حرارت و خوردگی 

مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات دقیق خرید و قیمت پکیج فاضلاب فلزی از شرکت مهندسی فراب تدبیر

026-34238162

مزایای خدمات شرکت مهندسی فراب تدبیر

 • طراحی و ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی
 • طراحی و ساخت انواع سیستم های تصفیه آب
 • ارائه خدمات مشاوره تخصصی در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب
 • ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش
 • بیش از 15 سال سابقه ساخت و راه اندازی پکیج تصفیه برای شرکت های معتبر و دولتی
 • متشکل از گروه مهندسی فنی و طراحان حرفه ای و متخصص با تجربه

لزوم استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی چیست؟

استفاده از این سیستم یکی از راه حل‌هایی است که برای تصفیه فاضلاب در محل‌هایی که به شبکه فاضلاب شهری متصل نیستند و یا شرایط اقتصادی و فنی برای ساخت یک ایستگاه فاضلاب بزرگ وجود ندارد، به کار می‌رود. در این روش، با استفاده از فرآیند اکسیداسیون و کاتالیزورهای فلزی تصفیه شده و در نهایت به محیط زیست بازگردانده می‌شود.

استفاده ازاین روش از اهمیت بالایی برخوردار است. مزیت این روش عبارتند از:

۱. قابلیت نصب در محل‌های مختلف: پکیج تصفیه فاضلاب فلزی به دلیل کوچک بودن اندازه، قابلیت نصب در محل‌های مختلف را دارد و نیازی به ساخت یک ایستگاه تصفیه فاضلاب بزرگ نیست.

۲. قابلیت حمل و نقل: این وسیله قابلیت حمل و نقل را دارد و می‌توان آن را به محل‌های دیگر منتقل کرد.

۳. کارایی بالا: این محصول تصفیه پساب با استفاده از فرآیند اکسیداسیون و کاتالیزورهای فلزی، کارایی بالایی در حذف آلاینده های فاضلاب دارد.

۴. هزینه کمتر: استفاده از این پکیج به دلیل کم بودن هزینه‌های نصب و بهره برداری در مقایسه با ساخت یک ایستگاه تصفیه فاضلاب بزرگ، هزینه کمتری دارد.

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی
ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

نکات مهم در طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

در طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، باید به نکات زیر توجه شود:

 1. طراحی بهینه سیستم: در طراحی ، باید بهینه سازی سیستم در نظر گرفته شود تا عملکرد بهتری داشته باشد. باید از شیوه های مختلفی مانند استفاده از فیلترهای مختلف و انجام فرآیند تصفیه در چند مرحله ای استفاده شود.
 2. حفظ محیط زیست: در ساخت پکیج تصفیه، باید به حفظ محیط زیست توجه شود. باید از موادی استفاده شود که در برابر خوردگی و حرارت مقاوم باشند و به محیط زیست آسیب نرساند.
 3. صرفه جویی در هزینه ها: باید به صرفه جویی در هزینه های مربوط به تصفیه فاضلاب کمک کند. باید در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی به هزینه های نگهداری و تعمیر نیز توجه شود.
 4. طراحی مناسب برای توسعه آینده: ذر راه اندازی این وسیله باید به توسعه آینده پکیج نیز توجه شود. باید از طراحی مناسب استفاده شود تا در صورت نیاز، به راحتی بتوان پکیج را توسعه داد و به نیازهای جدید پاسخ داد.
طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی
طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

عوامل مختلفی بر قیمت ساخت، طراحی و اجرا پکیج تأثیر دارند. همه موارد عنوان شده بر روی اجرا و ساخت پکیج اثر می گذارد. با همه این تفاسیر برای دریافت اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید با کارشناسان ما در شرکت فراب تدبیر تماس بگیرید.برخی از این عوامل عبارتند از:

 • ظرفیت پکیج
 • نوع فلزات استفاده شده
 •  سطح پیچیدگی سیستم
 • کیفیت ساخت و مواد استفاده شده
 • هزینه های نگهداری و تعمیر
 • تکنولوژی استفاده شده

طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

شرکت فراب تدبیر با بیش از 15 سال سابقه اجرائی در انجام پروژه های متعدد و موفق و همچنین بهرمندی از نرم افزارهای پیشرفته در زمینه طراحی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و فلزی،از ابتدا تا انتها در کنار شما هستیم. برای استفاده از خدمات طراحی و ساخت انواع پکیج های تصفیه فاضلاب و مشاوره رایگان ما کارشناسان ما در ارتباط باشید.

                                        026-34238162

 

تجهیزات تصفیه فاضلاب

مطالب مرتبط

پکینگ برج خنک کننده

پکینگ برج خنک کننده

Views: 0پکینگ برج خنک کننده یکی از اجزای حیاتی کولینگ تاورهاست. این پکینگ‌ها در طول عمر مفید دستگاه ممکن است مرتبا نیاز به تعویض داشته باشند. علت عمده تخریب این…
ایستگاه پمپاژ فاضلاب

ایستگاه پمپاژ فاضلاب

Views: 2ايستگاه پمپاژ فاضلاب يک سيستم است که شامل يک يا چند پمپ لجن کش و خردکن است که به صورت سري يا در بعضي موارد موازي درون يک واحد…
کاربرد لجن در تصفیه خانه های فاضلاب

کاربرد لجن در تصفیه خانه های فاضلاب

Views: 2کاربرد لجن در تصفیه خانه های فاضلاب بعد از هر فرآیند در تصفیه‌خانه‌های فاضلاب، موادی به جا می‌مانند که دیگر هیچ ارتباطی با خروجی نهایی ندارند و حقیقتا محصول…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید