مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب

مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب شامل مواد جامد و مایع می باشند که در فرآیندهای تصفیه به منظور حذف آلاینده های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. از مهم ترین کاربردهای این مواد می توان به تصفیه شیمیایی اشاره نمود که اغلب با مواد منعقد کننده و لخته سازها انجام میشود. علاوه براین، در کاهش سختی آب از موادی مانند رزین های آنیونی و کاتیونی استفاده میشود. فرآب تدبیر تصفیه امکان خرید عمده و جزئی این مواد با قیمت ارزان را فراهم نموده و مجموعه ای از محصولات برندهای داخلی و خارجی را پوشش می دهد.

  • نمایندگی فروش انواع مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب صنعتی
  • مشخصات فنی، مشاوره رایگان و استعلام قیمت
  • سفارش آنلاین و خرید مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب

انواع مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب

مواد شیمیایی تصفیه فاضلاب و آب دارای تنوع زیادی بوده و کاربرد آنها نیز گسترده می باشد. به طوریکه می توان این مواد را با توجه به نوع کاربرد در انواع مختلف مواد منعقد کننده، مواد کاهش دهنده رسوب، ضد عفونی کننده و همچنین مواد مورد استفاده برای شستشوی ممبران ها اشاره نمود. زاج، کلرید آهن و زئولیت از جمله مواد منعقد کننده می باشند که در میان سایر انواع مواد برای تصفیه کاربرد گسترده ای داشته و ذرات کلوئیدی را با قدرت بالا به هم متصل نموده و در نهایت جمع آوری انجام میشود.

فرآب تدبیر تصفیه امکان خرید مواد شیمیایی تصفیه فاضلاب با قیمت مناسب و ارزان و به صورت مستقیم و بدون واسطه را با بهترین کیفیت فراهم نموده است. این مواد دارای تنوع بالایی بوده و به صورت عمده و جزئی قابل فروش می باشند.

قیمت مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب

در تعیین قیمت هر یک از این محصولات فاکتورهای مختلفی از قبیل میزان سفارش و عمده یا جزئی بودن آن و همچنین برند تولید کننده نقش دارند. در حالت کلی، قیمت فروش عمده محصولات شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب نسبت به جزئی ارزان تر بوده و دارای تخفیف می باشند. علاوه براین، فروش مستقیم از نمایندگی ها منجر به حذف واسطه ها و ارزان تر شدن این محصولات خواهد شد.

با توجه به اینکه برخی از این مواد شیمیایی وارداتی می باشند، به همین دلیل تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز قرار گرفته و قیمت های آنها با تغییر مواجه میشود. برای استعلام قیمت می توانید با کارشناسان فروش فرآب تدبیر تصفیه تماس بگیرید.

خرید مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب

فرآب تدبیر تصفیه یکی از نمایندگی های برندهای داخلی و ارائه دهنده مستقیم محصولات شیمیایی وارداتی می باشد که امکان خرید با قیمت ارزان و بدون واسطه را فراهم نموده است. این مجموعه تمام انواع محصولات را به صورت عمده و جزئی با درجه خلوص های مختلف با قیمت درب کارخانه به تمام نقاط ایران ارسال می نماید. جهت خرید مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب و دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی های آنها می توانید با کارشناسان فرآب تدبیر تماس بگیرید.

میکروسیلیس
مشاوره
طراحی
تولید
میکروسیلیس یک محصول جانبی از صنایع فلز سیلیکون یا فروسیلیسیم است که در کوره‌های قوس الکتریکی به‌عنوان یک محصول جانبی از تولید شیشه…
کربن اکتیو
مشاوره
طراحی
تولید
کربن اکتیو (activated carbon) یا ذغال فعال از جمله مواد مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد که به دلیل قدرت جذب و…
سیلیسیم دی‌اکسید (سیلیس)
مشاوره
طراحی
تولید
سیلیسیم دی اکسید یا سیلیس (SiO2) یکی از ترکیبات و کانی های اصلی موجود در پوسته زمین می باشد که دارای تنوع بالایی…
سود پرک
مشاوره
طراحی
تولید
سود پرک یا کاستیک سودا (Caustic Soda) که به نام سود سوز آور نیز شناخته می شود یکی از قوی ترین و معروف…
پلی الکترولیت
مشاوره
طراحی
تولید
پلی الکترولیت یا پلی آکریل آمید (PAM) یکی از پرکاربردترین کمک منعقدکننده ها می باشد که در صنایع مختلف از جمله تصفیه آب…
پرکلرین
مشاوره
طراحی
تولید
پرکلرین یا هیپوکلریت کلسیم (Ca(OCl)2) یکی از مهم ترین ترکیبات معدنی می باشد که برای سفیدکنندگی و ضد عفونی کردن آب و سایر…
آنتی اسکالانت
مشاوره
طراحی
تولید
آنتی اسکالانت (antiscalant) از ضروری ترین مواد شیمیایی مورد استفاده در دستگاه های آب شیرین کن می باشد که از ایجاد رسوب بر…
پلی آلومینیوم کلراید (PAC)
مشاوره
طراحی
تولید
پلی آلومینیوم کلراید (Poly Aluminium Chloride) که با نام اختصاری PAC شناخته شده می باشد، از جمله ترکیبات پلیمری بسیار قوی برای لخته…
رزین آنیونی و کاتیونی
مشاوره
طراحی
تولید
رزین آنیونی و کاتیونی دانه های ریز معدنی و پلیمری می باشند که در سال های اخیر بسیار در دسترس قرار گرفته و…
فهرست