مواد شیمیایی

مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب شامل مواد جامد و مایع می باشند که در فرآیندهای تصفیه به منظور حذف آلاینده های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. از مهم ترین کاربردهای این مواد می توان به تصفیه شیمیایی اشاره نمود که اغلب با مواد منعقد کننده و لخته سازها انجام میشود. علاوه براین، در کاهش سختی آب از موادی مانند رزین های آنیونی و کاتیونی استفاده میشود.

مواد شیمیایی تصفیه فاضلاب و آب دارای تنوع زیادی بوده و کاربرد آنها نیز گسترده می باشد. به طوریکه می توان این مواد را با توجه به نوع کاربرد در انواع مختلف مواد منعقد کننده، مواد کاهش دهنده رسوب، ضد عفونی کننده و همچنین مواد مورد استفاده برای شستشوی ممبران ها اشاره نمود. زاج، کلرید آهن و زئولیت از جمله مواد منعقد کننده می باشند که در میان سایر انواع مواد برای تصفیه کاربرد گسترده ای داشته و ذرات کلوئیدی را با قدرت بالا به هم متصل نموده و در نهایت جمع آوری انجام میشود.

فرآب تدبیر تصفیه امکان خرید مواد شیمیایی تصفیه فاضلاب با قیمت مناسب و ارزان و به صورت مستقیم و بدون واسطه را با بهترین کیفیت فراهم نموده است. این مواد دارای تنوع بالایی بوده و به صورت عمده و جزئی قابل فروش می باشند.

فهرست
چت را شروع کنید
برای چت در WhatsApp مشاور را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم