آنتی اسکالانت

آنتی اسکالانت

آنتی اسکالانت ها (Anti-Scalant)، محلولی از مواد شیمیایی هستند که با هدف به حداقل رساندن احتمال تشکیل رسوب بر سطح غشاهای سیستم تصفیه آب اسمز معکوس (RO) به کار می روند. اساس کارکرد این محلول ها در آب شیرین کن ها بر پایه ی حذف هر نوع گرفتگی در ممبران های RO از جمله Scaling (رسوب گذاری توسط مواد معدنی) می باشد، که پدیده ی Scaling از ته نشینی نمک های با انحلال پذیری کم در آب (مانند: کلسیم کربنات، منیزیم کربنات، باریم سولفات، استرانسیم سولفات و سیلیکا ( ایجاد می شود. حلالیت این ترکیبات وابسته به پارامتر های مشخصی می باشد؛ از جمله: غلظت جریان دور ریز، دمای آب،  pH و مقدار ریکاوری سیستم.

 مشکلات عدم استفاده از آنتی اسکالانت ها

یکی از پرهزینه ترین روش های تصفیه آب استفاده از دستگاه اسمز معکوس می باشد. فیلتر های این دستگاه یعنی فیلتر های ممبران قیمت های بسیار بالایی دارند و در صورت آسیب رسیدن به این فیلتر ها می بایست هزینه های بسیار زیادی برای تهیه دوبار آن ها صرف نمایید. رسوباتی که بر روی غشای دستگاه RO ایجاد می شوند به این فیلتر ها آسیب می رسانند که باعث کاهش راندمان دستگاه و همچنین کیفیت آب تصفیه شده خروجی می شود.

شرکت فرآب تدبیر تامین کننده انواع آنتی اسکالانت بر اساس مشخصات آب مصرفی و با بهترین کیفیت می باشد. و با بهترین قیمت به همکاران و مشتریان گرامی عرضه می گردد.

برندهای آنتی اسکالانت

  1. فلوکن 260- فلوکن 135
  2. جنسیس ((LF – LS – CAS
  3. آویستا (avista)
مواد شیمیایی

ثبت سفارش آنلاین

  • حداقل حجم سفارش 25 کیلوگرم می باشد.
  • همکاران ما جهت دریافت جزئیات سفارش و همچنین ارائه مشاوره، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
چت را شروع کنید
برای چت در WhatsApp مشاور را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم