تجهیزات تصفیه فاضلاب

تجهیزات تصفیه فاضلاب شامل انواع پکیج و دستگاه های مختلف با کاربردهای متفاوت می باشند که با پیاده سازی روش های متعدد کیفیت پساب های تولید شده در واحدهای بهداشتی، صنعتی و بیمارستانی را افزایش می دهند. این محصولات دارای تنوع بالایی بوده و از مهم ترین مزایای آنها می توان به فراهم کردن امکان استفاده مجدد از فاضلاب در مزارع کشاورزی و باغبانی و حتی بخش های صنعتی اشاره نمود. در واقع استفاده از تجهیزات تصفیه فاضلاب راهکاری ایده آل برای مقابله با بحران کمبود آب و جلوگیری از مصرف بی رویه سفره های آب زیرزمینی می باشد.

با توجه به نوع پساب ها و مواد آلاینده موجود در آنها، از انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، صنعتی، بیمارستانی، رنگرزی، ویلا، صنایع دارویی و غیره می توان استفاده نمود. این تجهیزات نه تنها از نظر نوع فرایندهای داخلی پیاده سازی شده در آنها، بلکه از نظر اندازه و ابعاد و ظرفیت نیز با هم فرق داشته و ساخت محصولات تصفیه فاضلاب نیاز به تلفیق دانش، تخصص، مهارت و خلاقیت می باشد.

فرآب تدبیر تصفیه با استفاده از استانداردهای روز دنیا مراحل طراحی و تولید تجهیزات تصفیه فاضلاب را زیر نظر مهندسین و افراد متخصص در این حوزه انجام داده است. در نهایت مجموعه ای گسترده از این تجهیزات را با کیفیت مطلوب و تضمین شده با قیمت مناسب در پروژه های مختلف پیاده سازی نموده است.

فهرست