شرکت مهندسی فرآب تدبیر

09044571557 – 02633412707-02634238243-02634238231

پکیج تصفیه آب | قیمت پکیج تصفیه آب خانگی | قیمت پکیج تصفیه آب آپارتمانی

پکیج تصفیه آب | قیمت پکیج تصفیه آب خانگی | قیمت پکیج تصفیه آب آپارتمانی
۱۰۰۹

پکیج تصفیه آب که امروزه در اکثر اپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد به جهت پاک سازی و تصفیه آب آشامیدنی به کار میرود.شرکت فرآب تدبیر با توجه به این که حل مشکلات آب مصرفی برای واحدهای مسکونی به طور معمول هزینه ی بالایی دارد اما فرآب تدبیر با کمترین قیمت ممکمن و در بالاترین کیفیت ممکن این خدمات را به شما عزیزان عرضه می کند.

عمده ترین مشکل آب های مصرفی که در واحد های آپارتمانی وجود دارد این است که بو و طعم کلر در آن وجود دارد و همینطور این که ممکن است که زنگ زدگی های موجود در آب که به سبب لوله های پوسیده می باشد نیز وجود داشته باشد.

پکیج تصفیه آب این مشکل را به راحتی حل می کند و در صورتی که آب شرب آن منطقه مسکونی دارای TDS پایین باشد نیازی به تصفیه آب به روش اسمز معکوس نیست.

پکیج تصفیه آب خانگی چگونه کار می کند؟

پکیج تصفیه آب خانگی وظیفه تبدیل آب ناسالم به آب آشامیدنی که بدون هرگونه آلودگی و بو و رسوب و طعم باشد تبدیل می کند. برای این که بتوانیم به این آب قابل شرب دست پیدا کنیم؛ باید ابتدا از یک سری فیلتراسیون فیزیکی عبور بدهیم و بعد با استفاده از یک سری مواد شیمیایی سایر مواد مضر را از بین ببریم که در ادامه برای این کار یک سری توضیحاتی را قرار داده ایم با ما همراه باشید.

فیلتراسیون فیزیکی ذرات و ناخالصی های موجود در این مایع را از بین میبرد، از فیلتراسیون فیزیکی برای حذف مواد با ذرات بزرگتری مانند شن و ماسه و گل و لای و همچنین کلر را استفاده می شود.

در تصفیه شیمیایی موادی مضری همچون نیترات نیتریت آرسنیک و آلومینیوم از بین میرود و آب مصرفی عاری از هر گونه مواد مضر می شود، این مرحله به این صورت انجام میشود که با بهره مندی از مواد شیمیایی مانند فیلتر های کربنی یا ممبران و با استفاده از فرایند های شیمیایی که موادی را که نمی توان با تصفیه فیزیکی از بین ببریم را نابود کنیم.

طبق استاندارد سازمان بهداشت جهانی بهترین آب برای نوشیدن باید سختی آبی (TDS) در حدود ۳۰ الی ۹۰ داشته باشد و بهترین روش که در نمام دنیا و همچنین ایران مورد استفاده می شود استفاده از روش اسمز معکوس (RO) می باشد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی فرآب تدبیر نیز با بهره گیری از عملکرد اسمز معکوس آب شرب را تهیه می کند و این کار را با بهترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت عرضه می کند.

حتما بخوانید: روش اسمز معکوس چگونه انجام می شود؟

            در مورد فیلتر های شنی و کربنی بیشتر بدانید + عکس

مزایای استفاده از پکیج تصفیه آب آپارتمانی

در خیلی از مناطق مسکونی امروزه شاهد مشکلاتی در مصرف آب آشامیدنی هستیم که این مشکلات عبارتند از داشتن آب بی کیفیت که دارای گل و لای و طعم و بوی کلر و قطعات زنگ زدگی می باشد؛ تمامی این مشکلات با استفاده از پکیج تصفیه آب قابل حل می باشد، شرکت فرآب تدبیر با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن این عمل را برای شما عزیزان انجام می دهد.

روش کار این دستگاه به این شیوه می باشد که دارای دو مخزن که حاوی فیلتر شنی و فیلتر کربنی می باشد، است؛ آب ابتدا از فیلتر شنی که توسط سه لایه سنگ سیلیس ساخته شده است عبور داده می شود این عمل سبب می شود تمامی املاح حذف شوند و بعد از این مرحله آب وارد فیلتر کربنی می شود در این مرحله با گذر از این لایه های کربن موجب حذف کلر، رنگ و طعم موجود در آب می شود؛ در این مرحله تمامی املاح شناور در آب تا ضخامت ۱ میکرون از آب حذف می شود.

پکیج تصفیه آب

پکیج تصفیه آب آپارتمانی به منظور حذف انواع مشکلات در آب های شرب مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه‌های تصفیه آب می‌توانند چندین فرآیند فیلتراسیون فیزیکی داشته باشند که تمام آنها می‌توانند آب را از نظر سلامت قابل نوشیدن کنند. برخی مراحل تصفیه آب شامل تقطیر، فیلتراسیون و رسوب‌گیری می‌شود. می‌توان به عنوان یکی از مهم‌ترین مراحل تصفیه آب، مرحله فیلتر کربن فعال را نام ببریم که آلاینده‌ها را جذب می‌کند و آب آشامیدنی را برای نوشیدن سالم و پاک می‌کند.

حتما بخوانید: پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی برای چه مراکزی مورد استفاده قرار میگیرد؟

دستگاه های تصفیه خانگی برای تصفیه آب دارای چند مرحله هستند ؟

این دستگاه ها دارای چند فرآیند فیلتراسیون فیزیکی می باشد، که تمامی آن ها به منظور سالم سازی آب می باشد. از مراحل تصفیه آب می توان به تقطیر، فیلتراسیون و رسوب گیری اشاره کرد. یکی دیگر از مراحل مهم تصفیه آب می توان به استفاده از فیلتر کربن را نام ببریم که تمامی آلودگی هار ا پاک می کند و آب را مناسب برای آشامیدن می کند.

توصیه ای که برای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می شود این است که با این کار خود و خانواده خود را در برابر ویروس ها، باکتری ها مصون می دارید. متاسفانه آب لوله کشی از حداقل کیفیت ممکن رخوردار است و به همین جهت بهتر است که از دستگاه تصفیه آب خانگی در خانه و یا محل برای آب آشامیدنی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: انواع مدل های دستگاه تصفیه خانگی چه ویژکی هایی دارد؟ 

ارتباط با ما

برای ارتباط بیشتر با شرکت فرآب تدبیر و اطلاع در خصوص دستگاه ها و قیمت ها از طریق راه های زیر در ارتباط باشید در صورتی که از طریق تلفن همراه به مطلب دسترسی پیدا کرده اید با زدن بر رو ی شماره ها می توانید شماره گیری نمایید.

تماس با فرآب تدبیر

پانوشت: پکیج تصفیه آب, پکیج تصفیه آب خانگی, پکیج تصفیه آب آپارتمانی, تصفیه آب, تصفیه آب اسمز معکوس(RO), پکیج تصفیه آب- (RO) قیمت پکیج تصفیه آب خانگی, قیمت پکیج تصفیه آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *